​Eğitim sektörünün kurucu firması olarak bizim için kalite her zaman birinci plandadır. Uzun garanti süreli sunduğumuz ürünlerimiz kalitemizin bir göstergesidir. Profesyonel teknik servis anlayışımızla hem akıllı tahta gibi ürünlerimize elektronik olarak, hem de hareketli yazı tahtası gibi ürünlerimizde mekanik olarak teknik destek verebiliyoruz.

Profesyonel teknik servis anlayaşımız gereği uzmanlık alanları farklı kişilerden oluşan ekipler arızalarınız için sevkedilebiliyor. Bu sebeple teknik servis talebiniz ile ilgili teknik servis ekibi yetkilimize arıza detaylarını büyük bir özenle anlatmanız gerekmektedir.

Sektörde uzun yıllar çalışan firmamız eğitimde yaşanacak gecikmelerin çok önemli olduğunun farkındadır. Bu nedenle bizim amacımız, eğitimin duraklamaması için en kısa zamanda taleplerinize karşılık vermektir.

Teknik servis talebi oluşturmak için web sitemiz kanalıyla bize ulaşabilir veya şirketimizi mesai saatleri içinde telefonla arayarak teknik servis ekibimize ulaşabilirsiniz. 

 

 

Aşağıda siz değerli eğitmenlerimizin işine yarayacağını düşündüğümüz bazı teknik videolar hazırladık. Bu videoları izleyerek bilgisayarınıza ya da ops pc nize kolayca format atabilir, akıllı tahtalarınızın kalibrasyon ayarlarının nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Diğer tüm teknik konularla ilgili destek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

1. Adım ACRONİS'i flash belleğe oluşturma.

( Bu videoda acronis true imajı başka bir pc ye atarken gerekli olan program kurulumu anlatılmaktadır.)

2. Adım ACRONİS'te flash belleğe imaj alma.

( Bu videoda acronis true imajı başka bir pc ye atarken gerekli olan imaj kurulumu anlatılmaktadır.)

 

3. Adım ACRONİS'te flash bellekten farklı bir bilgisayara (OPS'e) imaj atma.

( Bu videoda acronis true imaj ile başka bir pc ye imaj kurulumu anlatılmaktadır.)

 

Emkotech2 ve Emkotech E-103 modellerinde kullanılan TOUCH DRİVER ile kalibrasyon alma.

( Bu videoda emkotech2 ve emkotech E-103 akıllı tahta modellerinde kalibrasyon almayı sağlayan TOUCH DRİVER ile kalibrasyon alma anlatılmaktadır.)

 

Geçmiş dönem de üretimi yapılan Emkotech dokunmatik , E-100 , E-101 ve E-102 modellerinde kullanılan server versiyon1 ve server versiyon2 ile kalibrasyon alma.

 

© 2015 Emaye Yazı Tahtaları ve Eğitim Gereçleri A.Ş. | All Rights Reserved