Emko, eğitim mobilyaları konusunda olduğu gibi akıllı tahta ve eğitim teknolojileri konusunda da sektörün en köklü firmasıdır. İlk akıllı tahta Emko tarafından Türkiye satışa sunulduğu gibi, akıllı tahta üretimini de Türkiye'de gerçekleştiren ilk firma olmuştur. Firma bünyesinde iki ayrı Tübitak projesi tamamlayarak 3 milyon TL tutarında bir bütçeyle resmi olarak Türkiye'deki tek akıllı tahta üreticisi olmuştur. Biriktirdiğimiz bu bilgi birikimini kullanarak akıllı tahta alanında sadece Türkiye değil dünyada da eğitim teknolojileri konusunda en yetkin firmalardan biri olmuştur.

Yazı tahtası yüzeylerinde sadece Polyvision e3 emaye seçeneği sunuyoruz. Çünkü kalite anlayışımız gereği müşterilerimize uzun yıllar sorunsuzca kullanacağı ürünler sunmak istiyoruz. Neden sadece emaye yüzey kullandığımız ile ilgili detaylı bilgileri web sitemizde Eğitimde Görsel İletişim altında bulabilirsiniz.

Emko 1979 yılından beri eğitim mobilyaları ile ilgili bir çok ürünü ürün portföyüne eklemiştir. Ancak Emko kalitenin ve güvenilirliğin önemine inanır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu nedenle ürün portföyüne sadece güvenilir, kaliteli ve müşteriye değer katacak ürünlere yer verir.