EĞİTİM SEKTÖRÜNDE KALİTENİN ÖNCÜSÜ

 

Teknolojinin en son yeniliklerini eğitimin hizmetine sunan; yazı tahtası, akıllı tahta ve eğitim gereçleri alanında Türkiye’nin öncü kuruluşu olan EMKO EMAYE, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışıyla 1979’dan beri eğitim ve iş dünyasına yaratıcı çözümler sunuyor.

Geliştirdiği teknik ürün ve yazılımlarla teknolojiyi yakından takip eden EMKO, eğitim için sunmuş olduğu teknolojik çözümler ile dokunmatik, dijital kalemli, sabit ve özel hareket sistem seçenekleri ile akıllı tahta, yazı tahtaları, panolar ve çeşitli okul aksesuarları üretiminde lider konumundadır. Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde satış noktaları bulunan şirketimiz, AR-GE çalışmalara ağırlık vererek hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler üretmeye devam etmektedir.

 

 

Emko Üretim Teknolojisi ve Emaye Yüzeyin Avantajları:

Emko’da üretilen, dijital kalem, marker kalem, tebeşir kalem ve tebeşir kullanılabilen tüm tahtalar;  kolay temizlenen, leke tutmayan, darbelere karşı deforme olmayan, TSE ve CE belgeli, IS0 9001 ve ISO 14000 kalite sertifikalı, 50 yıl garantili ithal ekolojik emaye yüzeyden üretilmektedir. Uzun süre kullanımda, temizlenmesinde ve güneş ışığına maruz kaldığında solmayan, bozulmayan emaye yüzeye; istendiğinde projeksiyon ile görüntü de aktarılabilinir.  Özel, estetik  ve ergonomik tasarımlı bu tahtalar; fonksiyonel özellikleri ve zengin ürün çeşitliliği ile her türlü isteğinize çözüm üretmektedir. Emko hizmet kalitesi ve güvencesi ile alınan tüm ürünlerde birinci sınıf özel dizayn alüminyum çerçeve kullanılmaktadır. Ayrıca bütün tahtalarda özel tasarım silgilik, kalemlik, harita, resim, not vb. dosyaların kolayca asılabileceği askı aparatları mevcuttur. İnsan sağlığı ve güvenliği açısından tüm detayların düşünüldüğü bu tahtalar, Avrupa eğitim standartlarında üretilmektedir. Farklı özelliklerde farklı ebat ve seçenekleri ile üretilen Emko Emaye Yazı Tahtaları eğitim hayatınızı kolaylaştıran birçok avantaj ve ayrıcalığa sahiptir.