fbpx
 

Hakkımızda

EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ALANINDA KALİTENİN ÖNCÜSÜ

 

1979 yılında kurulan Emko Emaye, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı ile kendi sektörünün lideri konumundadır. 40 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olan Emko, birçok ilke imza atmıştır. Türkiye’de ilk kez beyaz emaye yazı tahtası, Polipropilen öğrenci sandalyesi ve poliüretan kenarlı sıra üreterek sektörün gelişmesini sağlamıştır.

 

Türkiye’deki ilk beyaz emaye yazı tahtası

 

Emko’nun sağlık ve ergonomik yapıyı merkeze alarak üretim yapma anlayışı büyük bir fark yaratmıştır. Emko, 2008 yılında akıllı tahta satışına başlamıştır. TÜBİTAK ile yürüttüğü AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek 2010 yılında Emkotech markasını kurarak Türkiye’nin ilk yerli akıllı tahtasını üretmeyi başarmıştır. Üretimini yaptığı Emkotech akıllı tahta markası dünyanın ilk emaye yüzeyli dokunmatik akıllı tahta olma özelliğini de taşımaktadır.

 

Türkiye'nin ilk yerli beyaz emaye akıllı tahtası Emko

Türkiye’nin ilk yerli beyaz emaye akıllı tahtası

 

Akıllı tahtalar projeksiyonlu sistemlerden LED sistemlere geçiş yaparken Emkotech markası da bu alanda kendini geliştirmiştir. 2016 yılında LED akıllı tahtaların satışına başlamıştır. Dijital ile analog sistemleri entegre etmeyi başaran Emko, kullanıcının işini kolaylaştıran Emkotech sürgülü sistem ve
giyotin sistemleri üretmeye başlamıştır.

 

emkotech surgulu LED akıllı tahta

Emkotech Sürgülü LED Akıllı Tahta

 

Ürünlerin kalitesi, satış sonrası hizmet desteği, teknik servis ağının yaygınlığı 2017 yılında Emko’yu akıllı tahta satışında lider konuma getirmiştir. İstanbul’da fabrikası bulunan Emko’nun Ankara’ da ve Tallinn/Estonya’da şubeleri bulunmaktadır. Yurtdışında da aktif faaliyet gösteren Emko, 2015 yılında Avrupa’nın en büyük emaye tahta üreticisi olmuştur. Kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem, ilkleri başarma azmi, satış sonrası hizmet desteği ile sektöründe kalitenin adı olan Emko, eğitime ilham veren inovatif ürünleri üretmeye devam etmektedir.

360º Emko Showroom Gezisi
Ürün teklif formuna eklendi.